Ogłoszenia

Kierownik budowy

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych METRO Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zatrudni KIEROWNIKA BUDOWY /miejsce pracy: KOMORNIKI k/Poznania/.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ,
  • doświadczenie w robotach branży sanitarnej,
  • doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów na roboty budowlane.

 Obowiązki:

  • kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z obowiązującymi przepisami, sztuką budowlaną i zasadami BHP,
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami i projektantami,
  • planowanie robót i przygotowanie dokumentacji budowy.

Osoby składające aplikacje na adres info@primetro.pl prosimy o określenie swoich oczekiwań finansowych.

Operator koparki

Firma PRI METRO Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zatrudni Operatora koparki .Praca na terenie całego kraju, obsługa koparki jednonaczyniowej i zapewnienie pełnej sprawności urządzenia. Wykształcenie co najmniej zawodowe, minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze koparki, prawo jazdy kat. B.

CV prosimy kierować na adres info@primetro.pl

Specjalista ds. Ofertowania

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych METRO Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zatrudni SPECJALISTĘ ds. Ofertowania /miejsce pracy Warszawa/. Zatrudnimy osoby z doświadczeniem w przygotowaniu wycen z zakresu robót inżynieryjnych i ogólnobudowlanych ( sieci wod.-kan., C.O., gaz, roboty kubaturowe) i znajomością programu kosztorysowego Norma i MS Office. Wykształcenie wyższe techniczne.

Monter sieci wodno-kanalizacyjnej

Firma PRI METRO Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zatrudni Montera sieci wodno-kanalizacyjnej. Praca na terenie całego kraju przy realizacji prac ziemnych i monterskich w tym renowacyjnych na sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Mile widziane uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej i innych sprzętów budowlanych.